پاپ رایانه؛ عرضه کننده تجهیزات اصلی با گارانتی معتبر

پاپ رایانه در سال 1380 در غرب استان تهران (گلشهر کرج) فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات کامپیوتری آغاز کرد. در سال 1383، این واحد صنفی (شماره عضویت 473 در اصناف الکترونیک کرج) به نام پاپ رایانه و شرکت پایه پردازان پاسارگاد به شماره ثبت 265646 با مسئولیت محدود ثبت نمود و فعالیت خود را در قالب شرکت شروع کرد.

در سال 1385 نحوه فعالیت خود را در مسیری متفاوت از سایر فروشگاهها و شرکتهای هم صنف هدایت کرد و با هدف عرضه و فروش اجناس خاص و پشتیبانی همه جانبه توانست با عقد قرارداد با شرکت های دولتی و غیر دولتی در زمینه فروش و پشتیبانی از سیستمهای اداری و شبکه های داخلی، فعالیت خود را گسترش دهد.

در سال 1386 توانست فعالیت خود را به روی فروش قطعات خاص و تخصصی متمرکز نموده و مجموعه ای ایجاد کند تا بتواند بیشرین نیاز ساکنین غرب استان تهران (استان البرز) را فراهم کند.

در سال 1387 مجموعه خود را گسترش داد و خود را به تنها فروشگاهی در غرب استان تهران (استان البرز ) تبدیل نمود که از محصولات Apple  پشتیبانی می کند . این مجموعه با داشتن نمایندگی شرکت های بزرگ کامپیوتری ایران توانسته در حد امکان بیشترین و متنوع ترین تجهیزات کامپیوتری را در استان البرز موجود کند تا ساکنین این استان بتوانند آسوده تر به این اجناس و خدمات دسترسی پیدا کنند .

در سال 1388 با افتتاح شعبه میلاد (واقع دربرج میلاد – شمال کرج) با هدف فروش تخصصی نوت بوک توانست فعالیت خود را گسترش دهد تا به ساکنین و مشتریان خود در این منطقه خدمات بهتر و کامل تر ارائه دهد و در این شعبه نیروی خود را به صورت کاملتر در زمینه نوت بوک و لوازم جانبی آن متمرکز کرده است .

در سال 1389 با کمک نیروهای متخصص خود توانست خانواده مشتری پاپ رایانه را به عدد ٩٥٤٧ برساند .

در سال ۱۳۹۰ بعد از ۱۰ سال سابقه با تغییرات در نحوه فروش و خدمات خود توانست شمار مشتریان دولتی و شرکتی خود را افزایش دهید و بخش فروش دولتی را راه اندازی نماید و رضایتمندی مشتریان خود را به ۸۴٪ برساند که این اتفاق فقط و فقط با لطف و کمک مشتریان امکان پذیر بود .

در سال ۱۳۹۱ توانست مسیر و هدف خود را ادامه دهد و با بکارگیری نیروهای متخصص فروش و تکمیل کردن نیروی فنی خود به یکی از محدود مجموعه های قابل اطمینان استان البرز تبدیل گردد .

هم اکنون نیز کلیه ساکنین استان البرز می توانند با مراجعه به یکی از فروشگاه های پاپ رایانه کلیه نیاز های خود در زمینه خرید و تعمیر محصولات اپل و قطعات کامپیوتر، نوت بوک و وسایل جانبی آن را تامین نمایند.

هدف این مجموعه گسترش خانواده مشتریان به وسیله بالا بردن درصد رضایت مشتری و ارائه بهترین اجناس و خدمات می باشد و سعی در این دارد که بتواند با بالاترین کیفیت و اصلی ترین اجناس را با قیمت واقعی خود به مشتریان و ساکنین استان البرز ارائه دهد ….