اخبار

تلفن هوشمند و تاشوی جدید ال جی با نام Ice Cream Smart

به تازگی ال جی تلفن هوشمند جدیدی را معرفی کرده است که طراحی آن همچون تلفن های هوشمند دهه ی قبلی بوده و تاشو می باشد اما یک فرق عمده بین این تلفن هوشمند و تلفن های قدیمی وجود دارد و آن، این است که این تلفن، هوشمند می باشد!

این تلفن هوشمند بسیار شبیه به تلفن هوشمند LG Wine Smart می باشد که ماه سپتامبر عرضه شد و همچون آن، یک دکمه مخصوص برای نرم افزار ارتباطی Kakao بر روی این تلفن هوشمند تعبیه شده است که با فشردن آن می توانید مستقیما وارد این نرم افزار و بخش گفتگوی صوتی شوید. همچنین با این نرم افزار قادر خواهید بود تا فایل های چندرسانه ای خود را به اشتراک بگذارید و یا حتی با کاربران نسخه ی PC و MAC از این نرم افزار گفتگو کنید.

تلفن هوشمند Ice Cream Smart دکمه های فیزیکی تلفن های قدیمی را بر روی خود دارد اما برای کسانی که می خواهند از صفحه ی نمایش لمسی نیز استفاده کنند، این امکان فراهم شده است. موضوع جالب دیگر که در این میان می توان به آن اشاره کرد، این است که کاربران می توانند همانند تلفن های هوشمند بازار، نرم افزار های در حال اجرا در بخش پس زمینه قرار دهند و یا به عبارتی از قابلیت Multi Tasking استفاده کنند.

تلفن هوشمند تاشوی Ice Cream Smart قرار است در رنگ بندی های متفاونی روانه ی بازار شود اما هنوز زمان عرضه ی آن، مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.